Přihlášení.

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, můžete se registrovat zde.

Městská část Praha-Suchdol

Suchdolské náměstí 734/3
165 00  Praha-Suchdol

tel.: 222 361 411
tel.: 220 921 218
fax: 220 920 144

e-mail: postapraha-suchdolcz
e-mail pro zprávy s elektronickým podpisem:
e-podatelnapraha-suchdolcz

web: www.praha-suchdol.cz


datová schránka: 95ibzi3

Seznam pracovišt a kontaktů

Úřední hodiny:
Úřad MČ Praha-Suchdol
Po,St: 8.00-11.00 12.15-17.30 
    czechpoint
Podatelna + CzechPoint:
Po,St: 8.00-11.00 12.15-17.30
Út,Čt: 7.00-11.00 12.15-15.30
Pá: 7.00-11.00 12.15-13.30
     
logo-moje-obec

1. Společný reprezentační ples

12.01.2013

 1. Společný reprezentační ples městských částí Praha-Suchdol a Praha-Lysolaje, 12. ledna 2013 v hotelu Galaxie

 Na Suchdole se opět tančí ... i když nemáme svůj vlastní taneční sál, přesto jsme si krásně zatančili díky poskytnutému prostoru v hotelu Galaxie na Suchdoslké náměstí. Lysolajským je prostor hasičárny malý, stačí tak akorát na lekce tance, jako na přípravku, ale ne na pořádný ples. Tak jsme letos naplánovali s kolegy z Městské části Praha-Lysolaje první premiéru Společného reprezentačního plesu, který jsme uvedli na začátek plesové sezóny dne 12. ledna 2013. A jak se ukázalo, nebyl to vůbec špatný nápad, neboť zájem z řad místních byl opravdu vysoký. Pozvání přijali i starostové z okolních městských částí a obcí a také senátor našeho volebního obvodu Petr Bratský se vydal do Suchdola.

Náš hlavní cíl byl, aby se místní dobře bavili a proto jsme oslovili suchdolačku Veroniku Žilkovou a jejího manžela Martina Stropnického, zda by se neujali moderování tohoto večera. Přání bylo přátelsky přijato a se začalo s plánováním. Připojila se i dcera Veroniky slečna Agáta Hanychová a nabídla své služby v oblasti modelingu. A jelikož zde máme i kvalitní českou rodinnou pletařskou firmu KAMA, která vyrábí krásné zimní svetry, čepice, rukavice, šály s norským vzorem, tak jsme hned věděli, co si modelky obléknou a předvedou za kolekci. O vizáž modelek se postarala sponzorsky paní Pavla Hrádková - majitelka kadeřnictví Celebrity hairs a Salonu krásy a zdraví Májová. Bylo prostě vidět, že suchdoláci táhnou za jeden provaz... čehož si velmi vážíme.

Ke krásnému večeru přispěla i hudba v podání kapely Thuma Kvartet Band a abychom to jen tak nedupali na parketu, tak nás do latinskoamerických tanců zasvětil taneční pár Klára Nováková a Michal Hejhal z taneční školy HES.

Starostové obou městských částí velmi děkují Hotelu Galaxie za prostory, přípravu s organizací a služby v oblasti cateringu, paní Veronice Žilkové, Martinu Stropnickému a Agátě Hanychové za zábavný program, který poskytli bez nároku na honorář a ostatním místním podnikatelům, kteří věnovali hodnotné dary a poukazy do soutěže o slosovatelné vstupenky.

Tak doufám, že to u první premiéry nekončí a v roce 2014 to opět suchdoláci roztančí ...

 Zuzana Krumpholcová, referentka kultury

1. Společný reprezentační ples

 moderátoři večerapředtančení - taneční pár Klára a Michalvyhlášení cen - Číše ticha z Tichého údolímodní přehlídka kolekce KAMA

tancování

Design by Kotarak - powered by Miriam engine, webmasterpraha-suchdolczRSS RSS zdroje