Přihlášení.

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, můžete se registrovat zde.

Nalézáte se zde » Tancování na Suchdole
Městská část Praha-Suchdol

Suchdolské náměstí 734/3
165 00  Praha-Suchdol

tel.: 222 361 411
tel.: 220 921 218
fax: 220 920 144

e-mail: postapraha-suchdolcz
e-mail pro zprávy s elektronickým podpisem:
e-podatelnapraha-suchdolcz

web: www.praha-suchdol.cz


datová schránka: 95ibzi3

Seznam pracovišt a kontaktů

Úřední hodiny:
Úřad MČ Praha-Suchdol
Po,St: 8.00-11.00 12.15-17.30 
    czechpoint
Podatelna + CzechPoint:
Po,St: 8.00-11.00 12.15-17.30
Út,Čt: 7.00-11.00 12.15-15.30
Pá: 7.00-11.00 12.15-13.30
     
logo-moje-obec

Tancování na Suchdole

11.01.2014

 Ať jsme mladí nebo staří, na parketu se nám daří

Ano je to tak, začala plesová sezóna a to je dobrá příležitost vyrazit v zimních dlouhých večerech ven za společenskou kulturou. A jelikož máme blízko k městské části Praha-Lysolaje, opět jsme se dali dohromady a uspořádali druhý ročník společného reprezentačního plesu v hotelu Galaxie na Suchdolském náměstí.

A bylo vidět, že tančíte rádi! Hned od prvního tónu hudební skupiny Caroline Band pánové vyzvali na parket své půvabné dámy a už se to točilo dokola. Z minulého plesu už mnozí vědí, že se snažíme i obohatit společenský program nějakou parádou, a tak jsme pozvali taneční pár Kláru Novákovou a Vojtu Gabriela, kteří spolu trénují na taneční soutěže, pro nás také vyšvihli krásné kroky v latinskoamerickém rytmu. Trochu jsme bledli závistí, jak jim to šlo, a tak nás naučili při výuce tance alespoň základní kroky tance jive.

Večerem nás prováděl mladý sympatický moderátor Zdeněk Vesecký, který nás svými vtipnými kousky bavil celý večer. Abychom ochutnali i jiný pohled na tancování, předvedla se nám orientální skupina Matahari Group, která se umí parádně rozhýbat v břišních partiích a ukázat nám kouzlo orientu. Zkrátka pánové si přišli na své. Vlastně nejen pánové, i dámy si mohly přijít na své při losování hodnotných cen. Například vepřová kýta připadla do dámské náruče, ale i poukázky ke kadeřnici, na relaxaci do kosmetického salonu či dárková poukázka na nákup do místních obchodů jistě mnohé z nás příjemně potěšily.

Starostové obou městských částí velmi děkují Hotelu Galaxie za poskytnuté prostory, přípravu s organizací a služby v oblasti cateringu a ostatním místním podnikatelům, kteří věnovali hodnotné dary a poukazy do soutěže o slosovatelné vstupenky.

A protože vám to všem na parketu náramně slušelo a bylo vidět, že tancování vám celý rok chybělo, co uspořádat na suchdolské radnici kurzy tance pro dospělé?

Napište mi vaše podněty na kultura@praha-suchdol.cz, fotografie na facebooku městské části.

Zuzana Krumpholcová, referentka kultury

2. Společný reprezentační ples MČ Praha-Suchdola a Praha-Lysolaje

2. Společný reprezentační ples MČ Praha-Suchdola a Praha-Lysolaje

2. Společný reprezentační ples MČ Praha-Suchdola a Praha-Lysolaje

Design by Kotarak - powered by Miriam engine, webmasterpraha-suchdolczRSS RSS zdroje